sobota, 3 października 2015

[Konferencja] "Mediacje w sferze wewnętrznej. Remedium na uwarunkowania i konflikty systemowe"; Wrocław 16-17 października 2015 r.

Członkowie koła naukowego ISKRA serdecznie zapraszają na międzynarodową konferencję naukową pn. Mediacje w sferze wewnętrznej. Remedium na uwarunkowania i konflikty systemowe w ramach cyklu sesji naukowych pn. Praktyczne aspekty stosowania mediacji w sądach, prokuraturze i administracji publicznej, która odbędzie się w dniach 16-17 października 2015 r. na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia z zakresu:
  • mobbingu i zarzutów o mobbing jako źródeł konfliktów w podmiotach władzy publicznej;
  • specyfiki konfliktów strukturalnych i komunikacyjnych w sferze publicznej;
  • superwizji i mediacji jako remediów na pojawiające się konflikty;
  • instytucjonalnych rozwiązań przeciwdziałającym konfliktom w sferze publicznej.

Głos w tak ważnej kwestii zabiorą m.in. sędzia Anna Maria Wesołowska - specjalista z zakresu przestępczości zorganizowanej oraz tematyki mediacyjnej oraz pani Magda Krzyżanowska-Mierzewska, autorka książki pt. Według ojca, według córki. W ramach konferencji odbędzie się także spotkanie autorskie z panią Krzyżanowską-Mierzewską, dotyczące ww. książki.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, pani prof. Małgorzaty Gersdorf oraz Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu, pani Ewy Barnaszewskiej.Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga uprzedniej rejestracji na stronie:

Informacje dotyczące konferencji są także publikowane na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/797250017063770/

Dla uczestników przewidziano certyfikaty.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku!

Każdy z pozostawionych komentarzy to cenna informacja dla nas, autorów.
Jeżeli z pewnych względów nie chcesz przedstawiać swojej opinii publicznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Przez wzgląd na zasady netykiety, SPAM, komentarze wulgarne czy obraźliwe będą usuwane.