piątek, 16 maja 2014

Konferencja naukowa - Porozumienie ponad podziałami. Mediacje i komunikacja. 23 maja 2014 r., UWr

Już 23 maja na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się niezwykła konferencja pt. Porozumienie ponad podziałami. Mediacje i komunikacja, nad którą patronat honorowy objęła pani prof. dr hab. Irena Lipowicz - Rzecznik Praw Obywatelskich.

To już kolejne wydarzeń, związane z tematyką mediacji, w które swój wkład wkłada KN ISKRA. A także kolejna konferencja, na której swój referat wygłosi sędzia Anna Maria Wesołowska.

Pełen harmonogram znajduje się na zamieszczonym poniżej plakacie, a szerzej o samej konferencji można przeczytać na stronie mediacje.prawo.uni.wroc.pl

Brak komentarzy: