niedziela, 11 maja 2014

Zasady pierwszej pomocy - profesjonalne, bezpłatne szkolenie

17 maja od godz. 9.00 w sali 201B bud. B UWr odbędzie się szkolenie dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy. To nie tylko sucha teoria, ale i ćwiczenia na fantomach, dzięki którym możesz kiedyś uratować komuś życie.

Kurs poprowadzą doświadczeni ratownicy z fundacji "TPR" i to za DARMO.

Nie zwlekaj! Wszystkie szczegóły znajdziesz na plakacie oraz w wydarzeniu na facebooku: Zasady pierwszej pomocy - A może Ty kiedyś uratujesz komuś życie?

1 komentarz:

1. Jak najbardziej warto korzystać sobie z kursów z zakresu pierwszej pomocy. Do tego skuteczne i potrzebne będą również szkolenia z zakresu gaszenia pożarów oraz ewakuacji. Polecam zainteresować się takimi szkoleniami i kursami w ofercie https://askarprotect.pl/ . Na pewno znajdziecie najlepsze propozycje.

OdpowiedzUsuń